חדש בצעד קדימה!
הכנה אישית למבחני הדפ"ר בצו ראשון. שירות מקצועי, איכותי וייחודי!! מפגש הכנה אישי עם אחד מאנשי הצוות המקצועי של "צעד קדימה" במפגש נתכונן ביחד למבחנים, נלמד דרכים לפתרון המבחנים השונים ועוד!! אין הזדמנות שניה לצו ראשון ולכן חשוב להתכונן!
נשמע מעניין? בואו להירשם...
קבוצת הכנה מנטאלית לגיוס!

אתם לקראת גיוס ? מתרגשים? לחוצים ? חוששים?                   א ת ם    ל א    ל ב ד !!!
בואו להיות חלק מקבוצת הכנה מנטאלית לקראת המעבר לשירות הצבאי
נשמע מעניין? בואו להירשם...
"תוכנית בין "הכוונות

"בין הכוונות" הינה תכנית ייחודית להכנת מלשב"ים (=מועמדים לשירות בטחון), הוריהם וצוותים חינוכיים לתהליכי הצו הראשון, יום המא"ה (=מיון איתור והתאמה) המיונים השונים ולחיזוק החוסן האישי והפיסי במסגרת בתי הספר.
התכנית מוכרת ומאושרת ע"י משרד החינוך
נשמע מעניין? בואו להירשם...

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
ערכת הכנה למבחני הדפ"ר
רכישת ערכת הכנה
אינטרנטית למבחני הדפ"ר
לרכישת הערכה 
צור קשר
בואו להכיר את הצוות שלנו
מושגים ומונחים צבאיים
שיתופי פעולה מאמרים
שאלות ותשובות פורומים
מורה נבוכים הצטרפו אלינו!

פרופיל


 
  אל הפורום   שלח מייל  חזרה  

 

 

הפרופיל מהווה תיאור המצב הרפואי של המתגייס/ת.

 סוג הבעיה מתואר על ידי סעיף ליקוי.

הפרופיל אינו חסוי והוא מפורסם בקיוסק המידע האישי שבאתר "עולים על מדים".

לא ניתן לדעת את סעיף הליקוי אך בקיוסק מופיע פירוט מילולי של הבעיה, לדוגמה "עקמת בחומרה בינונית"

בזימון לצו הראשון שקיבלתם לביתכם מופיע שאלון (על גבי טופס ורוד). לשאלון שני חלקים: האחד למילוי ע"י רופא המשפחה, והשני למילוי על ידכם.

במידה ואתם סובלים או סבלתם בעבר מבעיה רפואית משמעותית, מחלה כרונית, ניתוח, אישפוז הוצאת נקודות חן וכד' מומלץ ביותר להצטייד בסיכום התהליך. ברוב המקרים לא ניתן יהיה לסכם לכם את הפרופיל ללא מסמכים שכאלה.

לפרטים:
office@stepforward.co.il
טלפון: 035344435

 

אנו ממליצים לכם להצטייד בתוצאות בדיקת שתן כללית עדכנית (כל בדיקה שבוצעה עד 3 חודשים טרם מועד הצו-תקיפה). הבאת תוצאות הבדיקה עמכם ליום ההתייצבות הראשון תחסוך לכם זמן המתנה משמעותי.

למרכיבי המשקפיים/עדשות מגע מביניכם מומלץ להצטייד במסמך המציין את יכולות הראיה שלכם. המסמך צריך להיות חתום ע"י רופא עיניים או אופטומטריסט מוסמך. הצטיידות במסמך שכזה תחסוך לכם זמן המתנה משמעותי

הבדיקה הרפואית בלשכת הגיוס מתבצעת ע"י רופא/ה. הכניסה לחדר הבדיקה היא בקבוצה של עד 5 בנים או בנות. בנים יתבקשו להשאר בתחתונים. בנות-תחתונים וחזיה.

במהלך הבדיקה ייבדקו גובה, משקל, לחץ דם  וראיה, הרופא יאזין ללב שלכם, יבדוק פלטפוס ועקמת, ועוד. החלק המבוצע ע"י הרופא יתבצע באופן אישי מאחורי פרגוד. בתום הבדיקה הגופנית הרופא ישוחח עמכם, יעבור על השאלונים המלאים שהבאתם ויקבע את הפרופיל שלכם. מלשב"ים שלגביהם יתקבל הרושם שסובלים מבעיה רפואית משמעותית, יופנו לבדיקה ע"י הרופא המומחה הרלבנטי (אורטופד, עיניים, גסטרואנטרולוג, פסיכיאטר, וכד'.)

 


 
הפרופיל הרפואי מכתיב את סוג השירות הצבאי אליו תשובצו:

 


97-
פרופיל מלא מתאים לכל יחידות השדה . ישנם מצבים שלפרופיל הנ"ל מתווספים סעיפי ליקוי המעידים על בעיה רפואית ברמה קלה ביותר. סעיפי ליקוי אלה עשויים להגביל בקבלה ליחידות מסויימות.

 


82-פרופיל זה מאפשר שירות ברוב יחידות השדה, מתאר בעיה רפואית קלה.

 


72-פרופיל המאפשר שירות קרבי ביחידות כגון שריון, תותחנים, נ"מ, וכד'.

 


64-פרופיל המתאר בעיה רפואית בחומרה בינונית. אינו מאפשר שירות כלוחם. במקרים חריגים ניתן לבקש שיבוץ קרבי למרות הפרופיל באמצעות פנייה למדור סיירות בטלפון 03-7388888 או בפקס- .  03-7388880.,פרופיל זה אינו מחייב שירות קרוב לבית, פטורים למיניהם והקלות בנים בעלי פרופיל 64 מבצעים את יום המא"ה ומשובצים בדרך כלל לקורסים.

 


45-פרופיל המתאר בעיה רפואית בדרגת חומרה גבוהה. הפרופיל מגביל מאוד את השיבוץ לקורסים. בעלי פרופיל 45 מבצעים את יום המא"ה. פרופיל זה אינו מחייב שירות קרוב לבית, פטורים למיניהם או הקלות אינו פוטר מנשק ולא פוטר משמירות.

 


24-פרופיל המתאר בעיה רפואית שאינה מאפשרת גיוס באופן זמני, וצפוי שעם ההחלמה המלש"ב יהיה כשיר לשירות. לדוגמה-החלמה משבר או החלמה מניתוח. פרופיל זה קצוב בזמן. עם הזימון לועדה רפואית חוזרת תתבקשו להמציא מסמכים עדכניים המעידים על המצב הרפואי הנוכחי.


21-פטור מלא משירות. בעלי פרופיל זה יכולים להגיש בקשה להתנדבות לשירות צבאי.

 


30-פרופיל זה ניתן לבעלי פטור שנמצאו כשירים להתנדבות..ערעור על החלטות הועדה הרפואית ניתן להגיש בתוך 21 ימים. הגשת ערעור מחייבת צירוף מסמכים רלבנטיים ועדכניים מרופא מומחה בתחום.על מנת להגדיל את הסיכויים להצליח בערעור על פרופיל רפואי מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו ב"צעד קדימה" :


office@stepforward.co.il
טלפון:
035344435

 
קראו עוד בתחום הכנה לצו ראשון
  דפ"ר
  צד"כ
  קב"א
  פרופיל
 
     
שתף בפייסבוק  הדפסה  שלח מייל  חזרה