חדש בצעד קדימה!
הכנה אישית למבחני הדפ"ר בצו ראשון. שירות מקצועי, איכותי וייחודי!! מפגש הכנה אישי עם אחד מאנשי הצוות המקצועי של "צעד קדימה" במפגש נתכונן ביחד למבחנים, נלמד דרכים לפתרון המבחנים השונים ועוד!! אין הזדמנות שניה לצו ראשון ולכן חשוב להתכונן!
נשמע מעניין? בואו להירשם...
קבוצת הכנה מנטאלית לגיוס!

אתם לקראת גיוס ? מתרגשים? לחוצים ? חוששים?                   א ת ם    ל א    ל ב ד !!!
בואו להיות חלק מקבוצת הכנה מנטאלית לקראת המעבר לשירות הצבאי
נשמע מעניין? בואו להירשם...
"תוכנית בין "הכוונות

"בין הכוונות" הינה תכנית ייחודית להכנת מלשב"ים (=מועמדים לשירות בטחון), הוריהם וצוותים חינוכיים לתהליכי הצו הראשון, יום המא"ה (=מיון איתור והתאמה) המיונים השונים ולחיזוק החוסן האישי והפיסי במסגרת בתי הספר.
התכנית מוכרת ומאושרת ע"י משרד החינוך
נשמע מעניין? בואו להירשם...

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
ערכת הכנה למבחני הדפ"ר
רכישת ערכת הכנה
אינטרנטית למבחני הדפ"ר
לרכישת הערכה 
צור קשר
בואו להכיר את הצוות שלנו
מושגים ומונחים צבאיים
שיתופי פעולה מאמרים
שאלות ותשובות פורומים
מורה נבוכים הצטרפו אלינו!

מנילה


 
  אל הפורום   שלח מייל  חזרה  

 

 

המנילה הינה רשימת התפקידים שצה"ל מציע לכם לאחר שסיימתם את תהליכי המיון הראשוניים: קב"א דפ"ר צד"כ פרופיל ויום המא"ה. בנים בעלי פרופיל 72 ומעלה יקבלו שאלון הנקרא גם שאלון יח"ש = יחידות שדה.

 

בשאלון תתבקשו לדרג את היחידות בהן אתם מעוניינים לשרת מתוך המגוון שיוצע לכם בסולם 1-5 לפי מידת הרצון שלכם.גם אם אתם מאוד מעוניינים לשרת ביחידה מסויימת אל תסמנו את שאר היחידות ב 1. מילוי מנילה באופן כזה יגרום לגורמי השיבוץ לא להתחשב בבקשתכם!יחידות מסויימות מפרטות גם את התפקיד הספציפי בתוך היחידה למשל שריון חטיבה 401 או 188 או 7. אנו ממליצים לכם להתעניין ולקרוא על היחידות הן באינטרנט והן ע"י שאלות למכרים בטרם תתייחסו.

 

למי מכם שמתאים ליום סיירות-ישנו חלק המתייחס לכך במפורש.

 

בנות ובנים בעלי פרופיל או מצב משפחתי שאינו מאפשר שיבוץ בתפקידי לחימה יקבלו מנילה של תפקידים צבאיים. התפקידים מסודרים באשכולות ולרוב אתם נדרשים לבחור באשכול בו אתם מעוניינים. לעיתים יש אפשרות לדרג את התפקידים גם בתוך האשכול.

 


בפתח המנילה שאלון העוסק בתכונות אופי, אותו אנו ממליצים לכם למלא לאחר מחשבה והתלבטות. התפקידים במנילה יהיו גם בהתאם למה שתמלאו, ולכן כדאי להקדים מחשבה למעשה!!

 


לאחר שתמלאו את המנילה, היא תעובד ע"י הגורמים המקצועיים  וכחודש לפני גיוסכם יישלח אליכם השיבוץ שלכם.לתפקידים מסויימים נדרש מיון נוסף. אם נמצאתם מועמדים מתאימים-תזומנו למיון.

 

אנו ב"צעד קדימה" מעמידים לרשותכם פורום המאפשר לשאול את השאלות החשובות לכם.

 
 
     
שתף בפייסבוק  הדפסה  שלח מייל  חזרה